Úvodní stránka » Bazény » Bazény zapuštěné » BAZÉNY betonové - fólie DLW

Bazény Betonové

Bazén betonovýBetonové bazény jsou díky svému vzhledu a neomezené tvarové variabilitě vhodné jak do interiérů tak exteriérů. Betonové bazény mohou být buď obloženy keramickým obkladem nebo vyloženy měkčenou PVC fólií 1,5 mm silnou, vyztuženou polyesterovou sítí uvnitř.

Bazénové fólie se uplatňují při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů.

Bazény vyložené fólií se díky svému vzhledu a neomezené variabilitě těší v současné době velké oblibě mezi zákazníky. Fólie je vhodná pro nově budovaná zařízení i sanaci veřejných a soukromých koupališť a bazénů. Rozměrem, tvarem bazénu, tvarem schodiště, hloubkou i volbou příslušenství lze vyrobit neopakovatelný originál s možností barevného odlišení schodů, stěn nebo dna bazénu. Předností je odolnost vůči chemickému namáhání, stálobarevnost povrchu stěn a dna, odolnost proti UV záření, dlouhodobá životnost a naprostá vodotěsnost.

Fólii lze pokládat na jakýkoliv nosný podklad, nezáleží na tom, zda se jedná o dlaždice, beton, kov, plast nebo dřevo. Stavba nového bazénu se provádí za pomoci bednění, betonových nebo polystyrénových šalovacích dílců.

         

Vzorník fólií

Fólie jednodarevné

Azur

Modrá

Marine

Caribic

Písková

Šedá

Žlutá

Červená

 Černá

Granit

 

 

 

 

 

Fólie dekor

Mramor modrý

Mramor caribic

Bluestone

Mozaika

Mozaika Aqua

Mozaika Terra

Platinum

Persia Blue

Persia Sand

 Provenza

 

Byzance Blue

Carrera

 

Marble

 

Nesy

 

Mosaico

 

 

 

 

 

Fólie protiskluzné

Azur

Modrá

Caribic

Písková

 

Šedá

Černá