Úvodní stránka » Bazény » Bazény zapuštěné » BAZÉNY laminátové

Bazény laminátové

Bazén LaminátovýSklolaminátové bazény jsou mimořádně pevné a elegantní, tvarově propracované jsou vyrobeny jako dokonale pevné a hladké monolitické vodní nádrže bez jakýchkoliv spár po lepení či svařování.

Sklolaminát má vysokou životnost, neoxiduje, nekřehne, je tepelně i tvarově stálý a velmi odolný proti mechanickému poškození.

Pro povrchovou úpravu bazénů jsou použíty speciální materiály té nejvyšší kvality. U těchto materiálů je samozřejmostí stabilizace vůči UV záření a vysoká odolnost proti chlorované vodě. Standardně se bazény vyrábějí v modré barvě, na přání však může být jakékoli barevné provedení, případně granitový dekor, který představuje vzhledově luxusní záležitost.

Zateplení bazénů - řez:

  • modely C - sklolaminát 4mm - keramická vrstava 5mm - polyuretanová pěna 30mm - sklolaminát 2mm uzavřený nátěrem proti spodní vodě
  • modely B - sklolaminát 4mm - nástřik tvrdou polyuretanovou pěnou 30mm

Barevné provedení bazénů, včetně použití granitových povrchů, takzvaně 3D, se upraví dle přání zákazníka. 

Skelety bazénů lze dodávat i s boxem na roletu. Box je součástí skeletu bazénu bez jakéhokoli spoje.

 
Výkop a montáž:

Výkop by měl být větší o 10-15 cm podél celého obvodu. Dodržení tohoto rozměru nám zajistí minimální náklady na výkopové práce, uskladnění vykopaného materiálu, dopravy materiálu. Montáž bazénu se provádí na betonovou armovanou desku a je obsypán suchým betonem. Přípravné i závěrečné práce jsou poměrně levné a rychlé.

Příslušenství a doplňky:
K bazénu je dodáváno pískové filtrační zařízení odpovídajícího výkonu, odpovídající počet skimmerů a trysek. Na Vaše přání dodáme osvětlení, protiproud, masáže, vzduchování-perličky, ohřev (solární, elek., tepelné čepadlo, výměník, atd.), poloautomatické nebo automatické dávkování chemie, lamelové krytí, fóliové krytí, zastřešení, atd.
 

 

Tvarová řešení - výběr.                        Veškeré nabízené tvary viz ceník.

<< zpět